11.8.2018 / Gösterim Sayısı : 274

Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli Elmalı’da yaşanan afet Bölgesinde incelemelerde bulundu.

#Bakan Elmalı Sel
Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli Elmalı’da yaşanan afet Bölgesinde incelemelerde bulundu. 

Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli Elmalı İlçesi Salur Mahallesi ve Karaköy Mahallesinde selden zarar gören üreticilerin seralarını ve meyve bahçelerini ziyaret etti. Bakanımız, Üreticilerin dertlerini ve problemlerini dinledi. 

Bakan Pakdemirli, Elmalı Salur Mahallesi köy kahvesinde üreticiler ile basına açık bir şekilde toplantı gerçekleştirdi. 
Bakanımıza, Toplantıda Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç, Ak Parti Milletvekilleri Av. Mustafa Köse ve Kemal Çelik, Ak Parti İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, Elmalı Belediye Başkanı Av. Ümit Öztekin ve Antalya Tarım Orman İl Müdürü Mustafa Özen ve kamu kurum ve kuruluş temsilcileri eşlik etti. 

Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli, Elmalı İlçesi Karaköy Mahallesinde de incelemelerde bulundu. Vatandaşlar, Bakanımız Pakdemirli’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. 

Üreticilerimiz” Devletin gücünü anında gördük. Tüm imkanlar ile Elmalıda afet bölgesinde yaralar sarılıyor. Devletimizden, Bakanımızdan ve Reisi Cumhurumuzdan Allah razı olsun”  dediler.

Bakan Pakdemirli, üreticilerin sorunlarını dinledi ve üreticilere mağduriyetlerin giderilmesi için çalışmaların yapıldığını  söyledi.

Afet bölgesi ziyaretlerinden sonra Bakan Pakdemirli, Elmalı Seyir tepesine geçti. 
Seyir tepesinde karşılaştığı Gelin ve Damat Merve Acar ve Murat Göksu ile hatıra fotoğrafı çekilen Bakan Pakdemirli genç çifte mutluluklar diledi.

''