5.7.2018 / Gösterim Sayısı : 224

Bağlı Kuruluşlar İstişare toplantısı, Vali Yardımcısı Canan Hançer Baştürk Başkanlığında, Tarım Kredi Kooperatifi Antalya Bölge Müdürlüğünün ev sahipliğinde yapıldı

#TEMMUZ

Bağlı Kuruluşlar İstişare toplantısı, Vali Yardımcısı Canan Hançer Baştürk Başkanlığında, Tarım Kredi Kooperatifi Antalya Bölge Müdürlüğünün ev sahipliğinde yapıldı.

Kurum Müdürü İbrahim Kamil Kabalar, Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürlüğünün çalışmaları hakkında Vali Yardımcısı Baştürk'e bilgi aktardı. 

Toplantıda konuşan İl Müdürü Mustafa Özen "Taşrada bulunan Tarım Kredi Kooperatiflerinin tüm üreticileri ortak paydaşları olarak görmesi gerekiyor"dedi.

Özen, Tarım kredi kooperatiflerinin her geçen gün yenilenen ve güçlenen organizasyon yapısı ile üreticiye gübre, mazot, tohum, yem girdilerini ucuza temin etme noktasında çok önemli işlev gördüğünü söyledi. 

İl Müdürlüğümüz önderliğinde Bakanlığımıza bağlı kurumlar ile öğrencilerimize tarımı temelden sevdirecek politikalar üretiyoruz. Bu konuyla alakalı çalışmayı başlattık. Okullarımızın açılmasıyla birlikte öğrencilerimizle buluşacağız" Dedi. 

Toplantı, Aile fotoğrafının ardından son buldu. 

''